Hemen hemen her yerde karşımıza çıkan Google Kazançları kitabı kısa sürede Google gibi güçlü bir arama motorunu kullanarak kazanç elde edilebileceğini vaat ediyor. Peki gerçekten sadece Google’ı kullanarak kısa sürede çok kazanmak mümkün mü?

İnternetin en çok tercih edilen ve en büyük arama motoru olan Google’ın , konumu ve işlevi düşünüldüğünde en büyük ve en etkili reklam aracı olduğu görülmektedir. İnternet teknolojisinin en güzel yansıması olan Google hiç bir çaba sarf etmeden tüm dünyaya reklam yapmak milyonlarca insana masrafsız ve zahmetsiz ulaşmak isteyen herkesin kullandığı/ kullanmak isteyeceği tek iletişim aracıdır. Çünkü Google ile sadece bir gün içinde 200 milyon arama yapılmakta ve bu rakam her geçen gün artmaktadır. Her gün milyonlarca ürünün alınıp satılmasını sağlayan Google kazanç aracı olarak ciddi bir potansiyele sahiptir.

Google Kazançları adlı ve sadece 90 tl karşılığında sahip olabileceğiniz bu kitap size adım adım web site açmadan, ürün pazarlamadan, reklamlara tıklamadan, anket doldurmadan, reklam izlemeden daha doğrusu şimdiye kadar denenen hiç bir şeyi yapmadan ayda nasıl 4-5 bin tl gelir elde edebileceğinizi öğretiyor.

İşte Google Kazançları adlı kitapla öğrenecekleriniz;

1) 5 Adımda Google Kazanç Başarı Formülü

2) Yüksek Kar Marjlı Ürünlerin Kaynakları

3) Bilgi/ Aksiyon Bölümleri

4) Google “AdWords” Kampanya ve Test Yapma Metotları

5) Test Kampanya Maliyetlerini Nasıl Minimize Ederim

6) Google Sistemini genişletme Metotları

7) AdWords’de Nasıl Hesap Açılır

8) Etkili AdWords Kampanyalarını Nasıl Oluşturulur?

9) Resimli Anlatım ile Akılda Kalıcı Öğrenme Metotları

10) Doğru Arama Terimleri Nasıl Ve Neye Göre Seçilir?

11) Test Kampanyası İçin Gerekli Süre Ne Kadardır?

12) Başarılı Bir AdWords Kampanyası için 5 Önemli Sır

Ayrıca Google Kazançları Kitabını satın aldığınızda yanında bir çok bonus ürüne de sahip oluyorsunuz. Toplamı 780 TL değerinde olan bu ürünler;

1- 150 TL değerindeki Google Kazançları Eğitim Videoları
2- 80 TL değerindeki AdWords kampanya kuponu ile tüm sistemi ücretsiz deneme şansı
3- Google Kazançları Kitabının tüm güncellemelerinden ücretsiz yararlanma
4- Dijital Kitap Hazırlama Metotları, Pazarlama Yazılımları, Pazarlama Taktikleri, Virüssel Pazarlama gibi bonusların tamamından indirimli faydalanma
5- Google Öğütleri ve Gizli Bilgiler Aboneliği
6- Google Kazançları Hızlı Başlangıç El Kitabı

Siz de Google ile çalışmak ve evinizin rahatlığında sadece günde 1 saat çalışarak ciddi bir gelir elde etmek istiyorsanız Google Kazançları Kitabını satın alabilir, sevdikleriniz ve kendiniz için yeni bir hayata adım atabilirsiniz.